aktualizováno: 06.02.2018 16:44:57 

Vítá Vás ZKO Ledeč n. Sáz.

Členové

Baum Lubor & fena Joy (kříženec AMSTAF teriér) nar. 16.6.2014


 

Blažková Eva & fena Energi Lusika (border kolie) nar. 29.11.2007 ZZO

www.energilusika.wbs.cz

     

Naše Enginka je pěkné torpédo. Jak říkají naše děti má místo mozku tenisák. Je to vášnivý aportér. Aportuje snad úplně všechno. Míčky , talíře,  klacky a jednou dokonce i kachny na řece. Když není zrovna nic po ruce urve větev ze stromu a přinese ji vyhlídnuté oběti k nohám. Proč říkám oběti? Protože u toho dotyčného vyhlídnutého stojí a čeká a štěká tak dlouho, dokud se neohne a aportek jí nehodí. Ona se s ním střelhbitě vrátí a vyžaduje opakování. Trénujeme základní výcvik což není žádná sláva, protože je nesoustředěná a rozjivená. Udržet ji chvíli v klidu je zázrak. Ale tak nějak to zvládáme.Máme zkoušky ZZO kterou jsme zvládli na Výbornou. Doufáme že časem dojde i na další ty zkoušky, které úspěšně složíme. Také jsme na jaře začali s výcvikem Agility, pokoušíme se i o DogFrisbee - dokázala by takhle lítat hodiny.

Tak to je naše Engi.


 

Blažková Petra & pes Laky (zlatý retrívr) nar. 13.4.2008  ZZO, CTZ

  

Jsme spolu už pár let a osud nás provedl mnoha událostmi - více či méně štastnými:
Složili jsme zkoušku ZZO (r.2009) na 55bodů.
Po Vánocích 2009 jsme trávili týden co týden na veterině. Příčinou byly Lakoušovy špatné jaterní testy, a proto vyfasoval doživotní dietu.
Opustili jsme, částečně z tohoto důvodu, od našich aktivit (agility, kynologie,..) a začali o to více času trávit v přírodě, na výletech a procházkách.
Roku 2013 se vrací na scénu moje hrdost a touha si neustále něco dokazovat, proto přihlašuji svého psa na CT zkoušky do Třemošné.. A tak se 13.4. stáváme CT týmem 0162.  
Dnes máme kolem sebe spoustu přátel, které bych nebýt L. nepotkala. Co nás baví a novinky z blonďatého světa se dozvíte na našich osobních stránkách :o)


 

Bolková Markéta & fena Agáta (maďarský ohař) nar. . .201

 


 

Bursová Nikola & fena Sky (border kólie) nar. ..2017

 


 

Čechová Jaroslava & fena Maggie (bígl) nar. 7.9.2008
 
  
 

 

Čuchalová Marcela & fena Airin (malý německý pinč) nar. ..201

 


 

Flégrová Jana & pes Lord (dobrman) nar. 11.3.2010

   

Když páníčci přijeli k mojí mámě, měli v úmyslu si vzít mou černou sestřičku, ale jelikož jsem prostě neodolatelný chlap už od malička, odvezli si mě. Jsem velice kontaktní pes. Kdybych mohl, ke své paničce přirostu a budeme šťastni navěky věků. Jmenuji se sice Lord, ale páníčci občas zapochybují o mé vznešenosti a doma mě nazvou Bubákem. Doma mám dva kamarády, starší dámu středoasijského pasteveckého psa – Cindy a kříženečka z plzeňského útulku – Bouviho. Miluju vše, co je gumové, nejlépe míčky, ale dřív mě bavilo okusovat i stěrače na autě a chutné se mi zdály i ostřikovače. Na cvičáku se snažím být vzorný, ale venku jsem připraven chytit vše, co se hýbá. Než ze mě bude hodný pejsek, potrvá to ještě dlouho.


 
Ing. Gampe Bernhard & pes Ator (tibetský španěl) nar. 31.12.2000

  

Domácí mazel, jemuž se veškeré výchovné metody poslušnosti, pro klid v rodině vyhýbají. Nijak tím však netrpí. Jinak pes udatného srdce, mající ve svém venčícím rajonu několik potenciálních protivníků, jimž by vždy rád vysvětlil, nehledě na jejich velikost, kdo je zde pánem. Psím dámám a dorostu se zásadně vyhýbáme.


 

Halašková Eva & fena Jenny (JRT) nar. ..201

     


 

Ing. Hospodka Jaroslav & pes Arny (československý vlčák) nar. ..201

 


 

Chlád Radek & pes Šerif (border kolie) nar. 18.1.2013

Jmenuji se Šerif a jsem pěkně divokej borderák z Lipničky, odtamtud je i můj milovanej páníček s celou mojí smečkou, kterej neustále chce, abych něco dělal. Abych dostal šťavnatej škvarek tak mu vyhovím, ale jinak se mi do jeho povelů moc nechce, ale radši se přemůžu a rozkaz provedu! Nejraději spolu chodíme na procházky do přírody, neustále mě baví za něčím běhat, a to nejvíc za fenkama.Nesnáším tleskání lidí, střílení,hřmění,koupání ve vaně a spoustu dalších věcí.Taky umím pěkně vrčet tak si na mě dejte pozor vrrrrr. Moje člověčí smečka je pro mě tím nejdůležitějším, a proto je nepokoušu! Haf haf haf haf haf...

   


Jelínek Martin & pes Bazzy (stafordshirský teriér) nar. 1.1.2014


 

Jelínková Alena & fena Scully (hovawart) nar. 30.3.2010 LA1, LA2

   


 

Launová Aneta & pes () nar. ..201

 


 

Macharáčková Jitka & fena Riky (labradosrký retrívr)

  

 

Matlach Miloslav & pes Argo (německý ovčák) nar. 2.6.2012


 

Novotná Iveta & feny Funny a Emily (Shatlandský ovčácký pes)


 

Pajerová Pavla & fena Daisy (anglický kokršpaněl) nar. 28.12.2013

   

 

Pavlíčková Eva & pes Bruky (československý vlčák) 

  


 

Pešková Jana & fena Viktorka (kříženec) nar. 15.2.2013 

www.viktorka.weebly.com

     

Viktorky život nezačal zrovna ideálně. Po odhození v lese původním majitelem, pobytu v útulku, překonání extrémní podvýživy a ošklivé virózy našla konečně pořádný a stálý domov. Každým dnem nabírala na váze, na síle a také na temperamentu a chuti do života. Zamilovala si dlouhé procházky s páníčky, čichla i k agility (které má nyní velice v oblibě), zkouší dog-Frisbee a moc jí baví i různé psí triky. Od paničky slyšela nespočetněkrát: „budeš poslouchat, i kdyby padaly granáty“, a tak si tu větu pomalu začíná brát k srdci. Poslušnost je pro její paničku totiž samozřejmostí. Dnes je z ní temperamentní puberťák, nadšený z každé akce. Do budoucna se chystá složit zkoušku ZZO, věnovat se agility, případně dalšímu psímu sportu, ale hlavně užívat si života plnými doušky, nejlépe v přírodě a po boku svých páníčků.


 

Sechovcová Iveta & pes Paul (maďarský ohař) nar. 21.7.2013

   


 

Starostová Eliška & fena Era (německý ovčák) nar. 30.6.2014

   

Náš první pejsek byla fenka Německého ovčáka jménem Ený. Chodily jsme spolu na poslušnost, ale především na agility. Poslušnost nebyla tak zábavná jako agility, ale bez ní jsme se prostě neobešly. Složily jsme zkoušku ZOP nanečisto a ZZO nanečisto. Agility nás moc bavily a hodněkrát jsme se připravovaly na závody, ale ty nám vždycky bohužel nevyšly. Teď už běhá agility ve psím nebíčku přes mráčky… Pořídili jsme si druhou fenku, také NO, jménem Era. Smutek nás už přešel, protože s ní je plno zábavy. První věc, kterou jsme začaly trénovat bylo „Ke mně“, protože to je nejdůležitější cvik. Už mám nějaké zkušenosti, takže si jí cvičím doma sama, ale i přesto chodíme na poslušnost, aby si zvykala poslouchat i mezi jinými pejsky. Zatím jí to jde, tak hlavně ať jí to vydrží. Také už chodíme na agility, které se jí hned zalíbily. Máme v plánu jezdit po závodech v agilitách a skládat zkoušky v poslušnosti…


 

Trpišovská Libuše & pes Barny (parsons russel terier) nar. 3.4.2013

 


 

Valoušek Jaroslav & pes Dick (německý ovčák) nar. 29.4.2008 ZZO

  


 

Vejsada Vladimír & pes Grey (aljašský malamut) nar. 8.11.2005

  


 

Vejsadová Ivana & fena Rózinka (aljašský malamut) nar. 27.11.2007  ZZO, CTZ

     

Rozinka je usměvavá fenečka. Svou rozesmátou vizáží a srdíčkem na čele svádí malé i velké dvounožce k pohlazení. Cvičí základní poslušnost a má ráda agility. Práce s ní je někdy velmi těžká, umí si postavit hlavu a jasné ne vyjádří polohou na zádech – nefunguji, spím, hlaďte mi bříško. Je to můj klaun, chyba, je to cvičákový klaun :-). Rozinka miluje také turistiku, se svými páníky  a dalšími psími nadšenci nachodí spousty kilometrů. Jaro a podzim je období, kdy se Rozinka těší taháním koloběžky. Šupelí v zápřahu po lesních cestách s kamarádem Greyem po boku. Mimo to Rózinka miluje pozornost malých i velkých dvounožců, a tak od roku 2012 pracuje také jako canisterapeutický pes v místním stacionáři a ve školkách a akcích pro školáky.


 

Velát Ondřej & pes Andy (bígl) nar. 8.11.2011

  


 

Vilimovská Jana & fena Ajka (border kolie) nar. 7.3.2014


 

Vosiková Marie & fena Maya (kříženec australský honácký) nar. 9.2012

 


 

Zavřel Miroslav & pes Cid (ridgeback) nar. 1.2.2013

   


 

 

TOPlist